Dzień Fundacji i Darczyńców

Na początku października na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Fundacji i Darczyńców, który jest doskonałą okazją do lepszego poznania fundacji i ich działalności na rzecz społeczeństwa.

Takie organizacje codziennie zmieniają świat na lepsze. Dzięki wysiłkom tysięcy organizacji, ludzie mają możliwość kształcenia się, leczenia i otrzymywania wsparcia w najważniejszych momentach życia.

Fundacje charytatywne wspierają ważne projekty w dziedzinie edukacji, kultury, ochrony zdrowia, ochrony środowiska i wielu innych obszarach!

💙 Fundacje są fundamentem zmian społecznych, które czynią nasze społeczeństwo bardziej sprawiedliwym i wspierającym.

Pomagają ludziom pokonywać trudności i otwierają nowe możliwości.
Razem możemy zrobić więcej dla lepszego świata!

Podziękujmy fundacjom za ich pracę i nie zapominajmy wspierać dobrych inicjatyw.