„TEATRALNE ŁAMIGŁÓWKI – CYKI KREATYWNYCH ZAJĘĆ LETNICH DLA DZIECI Z UKRAINY”

Fundacja Rozwoju Lokalnego Parasol będzie realizowała projekt sfinansowany przez Gminę Bytów: –  „TEATRALNE ŁAMIGŁÓWKI – CYKI KREATYWNYCH ZAJĘĆ LETNICH DLA DZIECI Z UKRAINY” .

Termin: 05.08.2024 – 16.08.2024

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku przez 10 dni roboczych, od godz. 10:00 do 15:00, w Fundacji Rozwoju Lokalnego Parasol.

Liczba uczestników wynosi od 15 do 20 (liczba może się zmienić w zależności od liczby zgłoszeń).

Cel projektu: Zadanie polega na zorganizowaniu dodatkowych zajęć edukacyjnych związanych z kształceniem, wychowaniem oraz opieką nad uczniami będącymi obywatelami Ukrainy, którzy uczęszczają do szkół prowadzonych przez Gminę Bytów.

Celem jest podwyższenie poziomu znajomości języka polskiego poprzez naukę i zabawę  ta spektakle teatralne oraz integrację z rówieśnikami z Ukrainy.

Program:

• Nauka języka polskiego: zabawy teatralne.
  • Przyroda i ekologia: poszukiwanie i badanie lokalnych roślin.
  • Nauka i technologia: różne eksperymenty naukowe.
  • Zajęcia twórcze: malowanie, lepienie i różne kreatywne warsztaty.
  • Promowanie zdrowego stylu życia: różne gry sportowe, zawody i sztafety.
  • Wieczory twórcze, teatralne.

Kontakt: W celu zapisania dziecka i otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 59 721 24 77 lub e-mailem: biuro@fundacjaparasol.org.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby podarować swoim dzieciom niezapomniane lato, pełne nowych doświadczeń i radości z językiem polskim poprzez gry i przedstawienia teatralne.