Dotacje na projekty młodzieżowe

Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie dotacyjnym Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY 2016. Tym razem czekamy na inicjatywy młodzieżowe, tzn. zaplanowane i do realizacji przez osoby w wieku 13 – 26 lat! Do pozyskania dofinansowanie do 500 zł (tzw. mini-grant) lub 2000 zł.

fundusz-akumulator-spoleczny-2015-dodatkowy-nabor-wnioskow-o-dotacje-mini-granty-tematyczne-86.jpg

W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Dodatkowy nabór trwa od godz. 18:00 dnia 25 sierpnia do godz. 16:00 dnia 19 września.

Nabór wniosków odbywa się za pośrednictwem generatora on-line Witkac.pl

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 października do 30 listopada 2016.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Operatorami Funduszu. W przypadku grup z powiatu bytowskiego i kościerskiego z naszą fundacją.

UWAGA: Z udziału w dodatkowym naborze wniosków wyłączone są organizacje i grupy nieformalne, które w 2016 roku otrzymały już dofinansowanie z Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY!

Więcej na www.akumulatorspoleczny.pl