Zatrudniasz cudzoziemców ? Doradztwo i konsultacje

Doradztwo/Konsultacje

dla pracodawców zatrudniających i/lub mających zamiar zatrudnić cudzoziemców

Nowe przepisy, które wejdą w życie z dniem 1 stycznia 2018 r. w zakresie zatrudniania obcokrajowców będą wyzwaniem zarówno dla pracodawców, jak i administracji państwowej oraz samorządowej.  Zatrudnianie obcokrajowca spoza Unii Europejskiej często dostarcza pracodawcom wielu trudności.

Jeśli mają Państwo do czynienia z procedurą legalizacji pobytu po raz pierwszy lub napotkali Państwo na problemy formalne w trakcie ubiegania się o zezwolenie na pracę, zapraszamy na skorzystania z naszej oferty.

Oferujemy 2 formy pomocy:

  • na miejscu (należy umówić się na spotkanie do naszego biura przy Podzamczu 34.
  • poprzez e-maila. W tym celu prosimy o przybliżenie okoliczności sprawy i wysłanie wiadomości na adres doradztwo@fundacjaparasol.org

W przypadku ścieżki e-mailowej weryfikujemy czy sprawa może być rozwiązana tylko i wyłącznie e-mailowo. Jeśli nie, konsultacja aby była skuteczna dla osoby zwracającej się o pomoc, musi zostać dokończona na miejscu.

Terminy:

Aktualnie można nadsyłać zapytania poprzez e-maila. Przyjmujemy również zapisy na doradztwo na miejscu: +48 570 930 931

Terminy konsultacji:   

09 stycznia (wtorek) br. w godz. 15:00-18:00.

16 stycznia (wtorek) br. w godz. 13:00-16:00.

24 stycznia (środa) br. w godz. 15:00-18:00.

Dysponujemy współpracownikami dobrze przeszkolonymi w zakresie badania legalności pobytu i legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Konsultacja i doradztwo obejmuje:

  • analizę okoliczności sprawy;
  • analizę dokumentacji sprawy;
  • wybór najkorzystniejszego rozwiązania dostosowanego do indywidualnego przypadku.

Odpłatność:

Cena doradztwa – 100 PLN netto – obejmuje odpowiedź na Państwa pytania i ewentualne późniejsze wątpliwości dotyczące opisanej sprawy.

W przypadku gdy sprawa może być rozwiązana e-mailowo wyślemy prośbę o dane do faktury, a po otrzymaniu potwierdzenia przelewu doradca Fundacji skontaktuje się z Państwem i udzieli konsultacji.

WAŻNE:

Zadanie pytania prawnego drogą pocztową, telefoniczną lub elektroniczną jest traktowane jako wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu objęcia sprawy doradztwem Fundacji Rozwoju Lokalnego Parasol, z siedzibą ul. Zamkowa 2, 77-100 Bytów. Jeśli nie wyrażą Państwo zgody na przetwarzanie danych, nie będziemy mogli udzielić Państwu doradztwa. Jednocześnie informujemy, iż zgoda ta nie obejmuje możliwości przekazania Państwa danych innemu podmiotowi, a takie działanie wymaga wyraźnej zgody z Państwa strony lub wezwania organu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Mają Państwo prawo do odwołania niniejszej zgody w każdym czasie.