WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FAKTUR 1%

Zmiany w wystawianiu faktur od 1 stycznia 2020 r.

Informujemy , że w związku ze zmianami w  prawie podatkowym , Fundacja zmienia dotychczasowy wymóg w zakresie wystawiana faktur, rachunków oraz innych dokumentów  księgowych przekładanych do Fundacji.

Od 1 stycznia 2020 r. wszystkie faktury, rachunki oraz inne dokumenty księgowe powinny być wystawiana na podopiecznego ( płatnik)  oraz na  Fundację  ( Nabywca)

Przykład :

Płatnik    :                                                                Nabywca:

Jan Kowalski                                                                Fundacja Rozwoju Lokalnego Parasol

Ul. Dworcowa  1/2                                                      Ul. Zamkowa 2 77-100 Bytów

12-345 Bytów                                                              NIP 842 167 29 65

Dodatkowo do rozliczanych faktur paliwowych należy mieć zaświadczenie potwierdzające w danym dniu  wizytę u lekarza bądź rehabilitacji w danym okresie.