26.edycja konkursu o Nagrodę Bursztynowego Mieczyka dla pomorskich NGO!

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała 26.edycja konkursu o Nagrodę Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego! Jest to prestiżowe wyróżnienie dla organizacji pozarządowych, działających na terenie województwa pomorskiego. 

 

Co ważne, to Wy – reprezentanci pomorskiego III sektora – samodzielnie zgłaszacie kandydaturę swojej organizacji! Wszystkie złożone w terminie wnioski nominacyjne, które pomyślnie przejdą przez ocenę formalną, trafią pod obrady specjalnej Kapituły Nagrody Bursztynowego Mieczyka – to właśnie na posiedzeniu Kapituły zostają wybrani laureaci konkursu. 

 

Wszystkie niezbędne informacje dot. warunków udziału w konkursie – w tym regulamin i formularz wniosku – znajdziecie na stronie http://bursztynowymieczyk.pomorskie.pl/, a także w załączonym „Zaproszeniu”! Koniecznie zapoznajcie się z treścią listu.

 

Obserwujcie również dedykowany Nagrodzie profil na Facebooku: https://www.facebook.com/BursztynowyMieczyk.

 

Termin składania wniosków nominacyjnych mija 4 listopada o godz. 16:00. 

 

Zwracamy się również z ogromną prośbą o dzielenie się informacjami dot. wyjątkowych inicjatyw, podejmowanych przez organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z Waszego regionu/sąsiedztwa w konsekwencji epidemii choroby koronawirusowej COVID-19 (mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu pandemii; ochronę zdrowia ludności lub niwelowanie/przeciwdziałanie negatywnym skutkom społecznym pandemii).

Planujemy sporządzenie zestawienia podsumowującego rok walki organizacji pozarządowych w warunkach pandemii. Wasze wiadomości będą stanowić również bardzo cenne źródło informacji, wzbogacające badanie nt. funkcjonowania pomorskiego III sektora w czasie epidemii, które zrealizuje Pomorska Pracownia Badań Obywatelskich (https://fundacjarc.org.pl/inauguracja-dzialania-pomorskiej-pracowni-badan-obywatelskich/

 

Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji o trwającym naborze wniosków do konkursu o Nagrodę Bursztynowego Mieczyka 2020. 

 

Gorąco zachęcamy do wypełnienia wniosku nominacyjnego! Organizacjo – daj sobie szansę! Nagroda Bursztynowego Mieczyka 2020 może trafić właśnie do Ciebie! 

Zaproszenie do udziału w 26 edycji konkursu o Nagrodę Bursztynowego Mieczyka

Infografika Konkurs NBM 2020