TERMINY SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH AS W POWIECIE BYTOWSKIM

Wszystkie osoby zainteresowane konkursem 2021 Funduszu Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe.

W związku z sytuacją spowodowaną epidemią koronawiursa część spotkań organizowana jest w formie zdalnej; wideokonferencji czy webinarów.

• powiat bytowski – 5 lipca (poniedziałek) o godz. 16:00 spotkanie na żywo w siedzibie Fundacji Rozwoju Lokalnego PARASOL w Bytowie (ul. Podzamcze 34)
  • powiat bytowski – 12 lipca (poniedziałek) o godz. 16:00 spotkanie on-line – więcej informacji TUTAJ,

Zachęcamy do udziału w organizowanych spotkaniach informacyjno-szkoleniowych i w razie pytań do kontaktu z Operatorami i lokalnymi Partnerami Funduszu – www.akumulatorspoleczny.pl/kontakt!

PRZYPOMINAMY TAKŻE O MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI WNIOSKÓW PRZED ICH ZŁOŻENIENIEM (OPCJA DOSTĘPNA DO 3 DNI PRZED ZAKOŃCZENIEM NABORU)!

Terminy wszystkich  spotkań informacyjnych  na www.akumulatorspoleczny.pl

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO