Ruszają cykliczne konsultacje dla przedsiębiorców prowadzone przez Pomorski Fundusz Pożyczkowy – najbliższe już 2 listopada

Miło nam poinformować, że począwszy od listopada, w każdą pierwszą środę miesiąca Doradca Klienta Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego prowadził będzie w Inkubatorze bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności z zakresu możliwości pozyskania finansowania ze środków unijnych oraz środków Województwa Pomorskiego.

Najbliższe konsultacje już 2 listopada 2022 r. w godz. 9:00-13:00.

W takcie konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat dostępnego wsparcia, jakim jest:

    • Pożyczka na Odbudowę Biznesu od 300 tys. zł do 1 mln zł, przeznaczona na inwestycje realizowane przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym w zakresie cyfryzacji i ekoefektywności. Pożyczka udostępniona w ramach reakcji Unii Europejskiej na pandemię COVID-19, dostępna z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, ma przyczynić się do przedsiębiorstw po pandemii.
    •  Pożyczka inwestycyjna do 500 tys. zł na przedsięwzięcia rozwojowe, z możliwością finansowania wydatków obrotów do 25% inwestycji, przeznaczona dla mikro i małych przedsiębiorstw. Pożyczka dostępna z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 – Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+.
    •  Pożyczka Ogólnorozwojowa do 1,5 mln zł dla przedsiębiorstw z sektora MŚP na wydatki o charakterze inwestycyjnym, inwestycyjno – obrotowym oraz w 100% obrotowym. Pożyczka dostępna z Projektu finansowanego ze środków Województwa Pomorskiego.

Zapraszamy!!!

Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o.

Szara 32-33,  80-116 Gdańsk

tel. (58) 302 20 05

http://www.pfp.gda.pl