FOTORELACJA Z SPOTKANYA Z Dobromirem Makowskim

W dniu 12.03.2024r. marca miałem przyjemność uczestniczyć w fascynującym spotkaniu z Dobromirem Makowskim, którego działania w walce z uzależnieniami i integracji społecznej są niezwykle inspirujące.

Makowski, znany jako inicjator projektu RAPPEDAGOGIA oraz założyciel fundacji „Rampa”, podzielił się swoją osobistą historią oraz misją, która motywuje go do działania.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia projektu RAPPEDAGOGIA.

 Pan Makowski podzielił się swoją cenną wiedzą i doświadczeniem w obszarze pracy społecznej i profilaktyki.

Jego pasja i głębokie zrozumienie problemów związanych z uzależnieniami i wykluczeniem społecznym są inspirujące i motywujące.

Spotkanie z Dobromirem Makowskim przypomniało mi o sile społecznego zaangażowania i solidarności.

Jego praca stanowi nie tylko wsparcie dla osób uzależnionych, ale również promuje ideę zmiany społecznej i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich.

Spotkanie z Dobromirem Makowskim to nie tylko okazja do poznania jego pracy, ale także inspiracja do działania.

Jego determinacja i oddanie sprawiają, że można wierzyć w możliwość zmiany i wsparcie dla tych, którzy jej potrzebują. Jego historia to dowód, że nawet najtrudniejsze przeszkody można pokonać, jeśli tylko jest się zdeterminowanym i otwartym na pomoc innych.

Dziękuję panu Dobromirowi Makowskiemu za inspirujące spotkanie oraz za jego nieoceniony wkład w walkę z uzależnieniami i integrację społeczną.