Międzynarodowy Dzień Książki

 🌍📚 23 kwietnia to nie tylko data w kalendarzu, to dzień, w którym cały świat celebrować magiczną moc książki. Książki łączą nas, poszerzają nasze horyzonty, otwierają nowe światy i wzbogacają nasze życie.

📖 Każda książka to podróż, która pozwala nam uciec od codziennego zgiełku i zanurzyć się w świecie fantazji, przygód i wiedzy. Mogą nas uczyć, inspirować, wywoływać emocje i zmieniać życie.

🌟 W ramach projektów Fundacji „Parasol” dla dzieci szczególny nacisk kładziemy na zaszczepienie miłości do książek. Wierzymy, że czytanie jest nie tylko źródłem wiedzy, ale także sposobem na rozwój wyobraźni, empatii i kreatywności.

📚 W ten wyjątkowy dzień oddajmy hołd wszystkiemu, czego książki nam dostarczają. Podziel się swoimi ulubionymi książkami w komentarzach lub opowiedz, która książka miała na ciebie największy wpływ.

💖 Z okazji tego dnia sięgnij po swoją ulubioną książkę lub odkryj coś nowego dla siebie. Pamiętaj, że książki to nie tylko strony z tekstem, to mosty do nowych światów i możliwości.