Cykl zajęć i spacerów przyrodniczych w ramach programu „Zielona edukacja – nadzieja kaszubskiej przyrody”

Stowarzyszenie Nenufar, jako organizator, serdecznie zaprasza na ostatnie wydarzenie z cyklu zajęć i spacerów przyrodniczych w ramach programu „Zielona edukacja – nadzieja kaszubskiej przyrody”.

Tym razem spotkanie odbędzie się w Bytowie, gdzie będziemy próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy w środku miejskiej zabudowy istnieje dzikie życie, oraz jakie kroki podjąć, by miasto stało się bardziej przyjazne dla mieszkańców.

Odpowiedzi na te pytania udzieli Julia Kończak, doświadczona absolwentka leśnictwa, certyfikowany Inspektor Drzew i specjalistka ds. drzew weterańskich.

Po spacerze zapraszamy na podsumowanie całego cyklu do Sierzna, gdzie czeka nas przyrodnicza dyskusja przy ognisku (o ile pogoda będzie sprzyjająca).

Organizatorzy nie zapewniają transportu do Sierzna.
W razie potrzeb proszę o kontakt pod nr tel. 692 745 631.
Zalecamy dostosować ubiór do zmiennej sytuacji – wydarzenie odbędzie się bez względu na warunki pogodowe (chyba że jakaś nawałnica z piorunami – to wtedy ją przeczekamy w sali KGW)
Wszelkie pytania lub wątpliwości proszę zgłaszać do organizatora :
– Marcin Jaworski – tel. 692 745 631
– e-mail: nenufar.stowarzyszenie@gmail.com