Uwaga Maturzyści ! Program Stypendialny wystartował

Fundacja Rozwoju Lokalnego „PARASOL” przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Bytowie ogłasza nabór do XV edycji Programu Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń” na rok akademicki 2016/2017.

Przez ostatnie 9 lat z Programu Stypendiów Pomostowych skorzystało już ponad 65 maturzystów z Ziemi Bytowskiej. Jeżeli więc wybierasz się na studia dzienne uczelni publicznej, osiągasz dobre wyniki w nauce, mieszkasz na terenie Powiatu Bytowskiego i pochodzisz z rodziny, gdzie dochód na osobę nie przekracza 1.295,00 zł netto lub 1.480,00 zł netto gdy członkiem rodziny jest dziecko z orzeczeniem niepełnosprawności skorzystaj z możliwości.

Więcej informacji na www.stypendia-pomostowe.pl lub w Fundacji Rozwoju Lokalnego „PARASOL”  w Bytowie ul. Podzamcze 34 (budynek Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości), tel. 597212477, e-mail: biuro@fundacjaparasol.org