Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2016 r. w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji promocyjnej funduszy europejskich pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2016 r. organizowanej przez Gminę Bytów w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lokalnego „PARASOL” – Operatorem Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

W dniu 13 maja 2016 r. w godzinach od 8:00 do 16:00 w budynku Inkubatora, zlokalizowanym przy ul. Podzamcze 34 odbędzie się dzień otwarty Przyjdź i poznaj działalność Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie – szansa na rozwój.

Akcja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, koordynowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, ma na celu promocję projektów dofinansowanych ze środków unijnych w Polsce. Od 13 do 15 maja 2016 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim.

Program Dnia Otwartego:

GODZINA ATRAKCJA
08:00-16:00 Ø  Zwiedzanie inkubatora W czasie zwiedzania będzie możliwość poznania zarówno oferty Inkubatora, jak i szczegółowych zasad jego funkcjonowania. Pracownicy Inkubatora chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania oraz posłużą dobrą radą
10:00-14:00 Ø  Poradnictwo zawodowe dla absolwentów szkół gimnazjalnych średnich oraz dla dorosłych. W ramach Pracowni Doradztwa Edukacyjnego i Zawodowego można będzie uzyskać porady, ukierunkowanie drogi zawodowej. Możliwość rozwiązania testów zawodowych i edukacyjnych. (pokój nr 012)
08.00-15.30 Ø  Udział w mini-quizie, o tematyce dotyczącej Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bytowie. Kwestionariusz quizu będzie do pobrania w punkcie informacji przy recepcji.
15.30-16.00 Ø  Losowanie i rozdanie nagród w ramach mini-quizu

Na koniec Dnia Otwartego nastąpi ogłoszenie wyników zwycięzcy mini-quizu (na podstawie losowania) oraz wręczenie drobnych upominków.

10:00-14:00 Ø  Informacje o funduszach unijnych dla przedsiębiorców        i pragnących rozpocząć działalność gospodarczą. 

(pokój nr 114)

Więcej informacji na stronie: http://dniotwarte.eu/atrakcje/kaszubski-inkubator-przedsiebiorczosci-w-bytowie-szansa-na-rozwoj/

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Inkubatora!