Spotkanie ze stypendystami programu „Dyplom z Marzeń” edycji 2016/2017

W dniu 28.12.2016 r. odbyło się spotkanie Starosty Bytowskiego Leszka Waszkiewicza oraz Członka Zarządu Fundacji „PARASOL” Andrzeja Chmieleckiego ze stypendystami programu „Dyplom z Marzeń”  edycji 2016/2017 pochodzącymi z terenu Powiatu Bytowskiego.  Tegorocznymi stypendystami tego programu są:

1. Małgorzata Adamczyk – studentka Akademii Pomorskiej w Słupsku
  2. Małgorzata Rymon Lipinska – studentka Uniwersytetu Gdańskiego
  3. Weronika Winczewska – studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  4. Tomasz Szmidt – student Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
  5. Kamil Sandak – student Politechniki Gdańskiej
  6. Bukowski Sebastian – student Politechniki Gdańskiej

W spotkaniu udział wzięli również Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Dariusz Glazik oraz dwie uczennice II klasy Zespołu Szkół Ekonomiczno Usługowych w Bytowie.

Na spotkanie przybyło czworo stypendystów. Starosta Bytowski wręczył przybyłym okolicznościowy dyplom przyznania stypendium na pierwszy rok studiów w wysokości 5000 tys zł. oraz drobne upominki.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Podczas rozmów przy kawce lub herbacie studenci opowiadali o swoich pierwszych dniach studenckiego życia oraz o tym na ile pozwala im lepiej egzystować przyznane stypendium.

dscn0331 dscn0330 dscn0329 dscn0327 dscn0320dscn0322dscn0321