Bytów – Kaszuby – Pomorze: Energia społeczna a wyzwania rozwoju lokalnego

Szanowni Państwo,
Z wielką radością zapraszamy Państwa na konferencję „Bytów – Kaszuby – Pomorze: Energia społeczna, a wyzwania rozwoju lokalnego”, która odbędzie się w dniu 5 grudnia w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Podzamcze 34 w Bytowie w godzinach od 10:00 do 15:00.

Konferencja ta stanowić będzie wyjątkową okazję do spotkania się i wymiany myśli na temat roli społeczności lokalnych w procesie rozwoju regionu. Będziemy mieli przyjemność gościć wybitnych prelegentów, ekspertów w danej dziedzinie, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i refleksjami na temat współpracy między społecznościami, a instytucjami publicznymi oraz prywatnymi.

W programie konferencji:

  • Lokalność jako siła rozwojowa
  • Małe miasta Pomorza – wyzwania i szanse rozwoju
  • Energia społeczna – rozwój – dialog. Debata wokół lokalnych doświadczeń

  • Przedsiębiorczość – rozwój lokalny – energia społeczna:  wokół roli i odpowiedzialności lokalnego biznesu?
  • Bytów – Kaszuby – Pomorze: energia społeczna a scenariusze rozwoju. Refleksja podsumowująca i projektująca

Moderowanie: prof. dr hab. Cezary Obracht-Prondzyński – Uniwersytet Gdański, Dorota Sobieniecka-Kańska, Gdański Klub Biznesu.

 Organizatorzy: Fundacja GAP Kraków, Instytut Kaszubski – etnotank.pl, Agencja Rozwoju Pomorza, Urząd Miasta w Bytowie, Fundacja Rozwoju Lokalnego „Parasol”.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, naukowców oraz wszystkich zainteresowanych.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się poprzez formularz: https://forms.office.com/e/pfjVtM5MH5