Mobilna Akademia NGO „MANGO” w Bytowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pomorskich organizacji pozarządowych:

23.02. (pt.) godz. 9:00-16:00 Fundraising inny niż granty, trener: Andrzej Pietrucha (zgłoszenia do rejestracji przyjmujemy do 20.02.2024 roku)

07.03. (czw.) godz. 9:00-16:00 Uwarunkowania prawne pozyskiwania środków na działalność organizacji,  trener: Grzegorz Wiaderek (zgłoszenia do rejestracji przyjmujemy do 04.03.2024 roku)

22.03. (pt.) godz. 9:00-16:00 Współpraca z firmami,  trener: Andrzej Pietrucha (zgłoszenia do rejestracji przyjmujemy do 19.03.2024 roku)

Prowadzący:

Grzegorz Wiaderek (prawo) – członek zarządu i współzałożyciel Instytutu Prawa i Społeczeństwa. W latach 1999-2011 koordynator Programu Prawnego Fundacji Batorego. Autor publikacji z zakresu prawa cywilnego, bankowego, prawa dotyczącego organizacji pozarządowych. Ekspert w zakresie oceny wniosków o dofinansowanie składanych w ramach różnych programów grantowych. Stały współpracownik FAOO.

Andrzej Pietrucha (fundraising pozagrantowy, współpraca z firmami) – trener i ekspert ds. fundraisingu. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim, Charity Marketing and Fundraising w Cass Business School w Londynie oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Od blisko 20 lat związany z organizacjami pozarządowymi.  Od 2016 – członek zespołu FAOO.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG

Zajęcia odbędą się w Fundacji Rozwoju Lokalnego Parasol pod adresem: ul. Podzamcze 34, Bytów.

Formularz do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/1SFL9bBUM5TvLNx3CRn_Huo6AKAl3zTXXeXNg1qd7wDY/edit

Program szkolenia: program_bytow

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa i/lub przekazywania informacji innym organizacjom.