Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej – spotkanie informacyjne w Bytowie

Zapraszamy na bezpłatne  spotkanie Informacyjne w Bytowie poświęcone wsparciu na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Prelegenci:

Pani Ewelina Kolak-Maciejewska – Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Pan Marcin Heron – Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi

Termin spotkania i miejsce:

Środa 22 maja 2024 r. w godz. 11:00 – 13:00

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości ul. Podzamcze 34 Bytów

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego umieszczonego w poniżej albo zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 59 714 18 44, 59 714 18 45 do 21 maja 2024 r.

Link do formularza elektronicznego: https://www.arp.gda.pl/1740,aktualnosci?tresc=16969

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Osoby ze specjalnymi potrzebami prosimy o kontakt z organizatorem w celu zapewnienia efektywnego udziału w spotkaniu.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027